MEBLE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ///

O naszej firmie w kilku słowach

Firma ADAMEX powstała w 1996 r. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji mebli kuchennych i szaf z drzwiami przesuwnymi, które wykonane na dowolny wymiar pozwolą optymalnie zagospodarować każde pomieszczenie.

Wykonujemy komputerowe projekty z przestrzenną wizualizacją, indywidualnie dla każdego klienta. Nowoczesne maszyny do cięcia i oklejania, oraz materiały użyte do produkcji, pozwalają wykonywać meble bardzo dobrej jakości. Dzięki dbałości o detale nasze produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Idea naszej firmy oparta jest na rzetelnym podejściu do klienta i zaproponowaniu mu najlepszego rozwiązania w urządzaniu wymarzonego wnętrza. Aby uniknąć błędów podczas końcowego montażu mebli, takich jak np.: źle rozmieszczone gniazdka, proponujemy wykonanie wstępnego projektu kuchni jeszcze przed jej remontem. Pozwala to często na obniżenie kosztów związanych z przeróbkami ścian, czy kuciem glazury. Współpracujemy z firmami wykonującymi usługi remontowe, hydrauliczne i instalacje elektryczne, które w razie potrzeby również służą pomocą i poradą.

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc i doradztwo.


kontakt z nami zobacz meble

Szafy i meble kuchenne na wymiar Adamex Lublin

ul. Rolna 15 20-317 Lublin
tel.501 550 633 email: